wtorek, 21 maja 2024 r.
ul. Górczyńska 31B 60-132 Poznań
tel./fax +48 534 139 625
bastronik@wp.pl
Jak szukać
Celem stworzenia wyszukiwarki było ułatwienie użytkownikom serwisu dostępu do zgromadzonych produktów bez konieczności przeglądania kolejnych kategorii.
Oprócz standardowej procedury wyszukiwania, czyli wpisania frazy i kliknięcia w przycisk "szukaj", udostępniliśmy Państwu kilka dodatkowych opcji, które znacznie większają przydatność i wydajność wyszukiwarki.

1. Określenie zakresu wyszukiwania
Wyszukiwanie prowadzone może być w nazwach produktów, ich opisach, bądź w obu tych lokalizacjach jednocześnie (opcja "wszędzie").

2. Wyszukiwanie z opcją początkowego / końcowego uzupełniania frazy
Jeżeli szukają Państwo na przykład pilotów marki DEAWOO serii R, to w oknie wyszukiwarki wystarczy wpisać daewoo r. System sam znajdzie produkty takie jak na przykład daewoo r22. W ten sam sposób możemy pominąć początek szukanej frazy, na przykład woo r22 i zasada działania będzie identyczna.

3. Wyszukiwanie z opcją wewnętrznego uzupełniania frazy
Jeżeli ktoś z Państwa poszukuje w dalszym ciągu wspomnianych już pilotów marki DAEWOO, ale zupełnie zapomniał jak prawidłowo wygląda zapis tej nazwy, wówczas wystarczy w oknie wyszukiwarki wpisać na przykład d*o. Dzięki takiej konstrukcji znalezione zostaną wpisy, które zaczynają się literą d, a kończą literą o, z dowolnym ciągiem liter między nimi.
 
www.bastronik.pl © 2006 - 2024